Moja prva knjiga

Na natječaj „Moja prva knjiga“ koji je državni natječaj za učenike osnovne škole pod pokroviteljstvom MZOŠ, OŠ Glina poslala je, već tradicionalno, nekoliko radova  učenika razredne nastave.

U sklopu 13. natječaja „Moja prva knjiga“ na adresu Udruge KAlibra pristiglo je 539 slikovnica koje je učenik/ca sam/a napisao/la u ilustrirao/la. Prijavljeni radovi stili su iz 143 osnovne škole, a u mentorstvu je sudjelovalo 209 mentora/ica.

Članice žiria bile su književnice Sanja Pilić i Silvija Šesto. Učencima/cama su dodijeljene prva, druga, treća i poticajna nagrada u duhu razvoja likovno-literarnog stvaralaštva. Popis nagrađenih i sudionika/ca je načinjen prema abecednom redu, a nalazi se na stranici Udruge.

Naša škola poslala je šest slikovnica učenika/ca razredne nastave.

Sudjelovali/le su učenici/ce iz 2.c razreda:

Tin Crnković: Dva prijatelja

Andrea Štimac: Volim mamu i tatu

Nikolina Palaić: Dvije princeze

Iz 4.c razreda sudjelovale su učenice:

Iris Bobeta: Najvrijednije blago

Maria Strejček: Mala Marica

Učenici/ce će sudjelovati na Završnoj svečanosti u četvrtak, 28. rujna 2017. godine kojom prigodom škole, sudionci/ce dobivaju priznanje za sudjelovanje i nagrade učenici/ce. Među nagađenima su i slikovnice naših učenica 2.c razreda, Andreje i Petre.

Učenicima/cama velike čestitke za sudjelovanje, postignut rezultat i promociju OŠ Glina na ovom prestižnom natjecanju i u vrlo jakoj konkurenciji.

objavio: Bernarda Tonković Kuzmić   datum: 22. 9. 2017.

« Travanj 2024 »