Naša škola već četiri godine uspješno surađuje s Osnovnom školom Antuna Gustava Matoša iz Zagreba na razrednim projektima. Ove školske godine učenici 2.b, 3.c i 4.c razreda surađivali su sa svojim vršnjacima na prikupljanju novčanih sredstava za pomoć učenicima u Beninu u Africi. Nakon posjete naših učenika i djelatnika školi u Zagrebu, 09.lipnja 2026. učenici i djelatnici zagrebačke škole u pratnji ravnatelja Antonija Jurčeva bili su u uzvratnom posjetu. Nakon razgleda škole, obišli smo centar grada te upoznali goste s povijesnim znamenitostima. Posjet je završio u Marinbrodu gdje su se učenici družili i zabavljali uz prigodne igre.


