Svetom misom koja je upriličena za sve djelatnike i učenike naše škole kao i njihove roditelje, u srijedu 17.6. u župnoj crkvi Sv. Ivana Nepomuka Glina, zahvalili smo se Gospodinu za uspješnu školsku 2025./2026. godinu. Misno slavlje predvodio je župnik Vlč. Saša Jozić koji se kroz propovijed osvrnuo na sve ono što stvara jednu sliku uspjeha, a najviše prijateljstvo i zajedništvo kao najznačajnije odlike naše škole. Također se zahvalio i na predanoj suradnji te se u molitvi vjernika prisjetio i naših pokojnih djelatnika za koje je također uputio molitvu. Misu je uveličala pjesma zbora Mali Nepomuk koji su se završnom pjesmom zahvalili na uspješno završenoj školskoj godini.


