Jesenski plodovi

Unatoč prohladnom i maglovitom danu, u srijedu, 7. studenoga učenici Foto grupe prošetali su još jednom ulicama svoga grada u potrazi za što kreativnijim fotografijama. Inspirirani tisućama raznobojnih listića u Gradskom parku pokušali su prikazati jesenske plodove kao dio prirode. Izvješta je pripremila voditeljica Foto skupine, učiteljica Mirna Komarac.

Koristeći normalan objektiv, kako bi izbjegli sva moguća iskrivljenja, fotografirali su razne plodove: od oraha, tikvica i domaćeg džema od šljive do mandarina, jabuka i kestena. U prirodnom okruženju drveća, mokre trave, starih panjeva, mahovine, cvijeća i nezaobilaznog mnoštva lišća, učenici su fokus usmjerili na jesenske plodove kao jedinstveni motiv svake fotografije. Zadovoljni obavljenim zadatkom na kraju današnjeg učenja i druženja uslikali smo i jednu selfie fotografiju za uspomenu.

Za vas su ovaj tjedan fotografirali: Iris Bobeta, Ines Kralj, Vanja Kuzmić, Domagoj Lisac, Marino Naglić, Ante Novosel, Iva Pavlić i Tihana Rožić. Što su zabilježile njihove kamere i koliko su uspješni bili, pogledajte u nastavku.

objavio: Bernarda Tonković Kuzmić   datum: 8. 11. 2018.

« Ožujak 2024 »